Şile ek iş imkanları

Tarihi milattan önce çok uzun yıllara kadar dayanan yerleşim birimi Şile evde ek iş ilanları ek gelir fırsatları nelerdir? Eğer sizlerde evden veya part time olarak çalışmak istiyorsanız sizlere konu ile ilgili bilgi verelim.

İstanbul’un nüfusu en az ilçelerinden birisi, ancak yüz ölçümü olarak en büyük ilçelerinden biri olan Şile eve ek iş veren firmalar açısından farklı unsurları taşımaktadır. İlçede Mahalle sayısı sadece dörttür. Ancak 58 tane köy bu ilçemize bağlıdır. Ülkemizin kuzey batı Marmara Bölgesi’nde bulunan ve Kocaeli Çatalca bölümünde Kocaeli Yarımadası’nda bulunan bu ilçemiz avantajlı bir pozisyondadır. Çünkü hem İstanbul hem de Kocaeli dünyanın en önemli sanayi firmalarının temsilciliklerine ev sahipliği yapmaktadır.

Şile’de eve ek iş veren firmalar

Şile’de evde ek iş yapmak isteyenler bu firmalarla iletişim kurduğu durumda kendilerine gönderilecek olan işlerden para kazanabilir. Son yıllarda bölgede  turistik akın sayesinde farklı ek iş fırsatları ortaya çıkmıştır. Takı tasarım işleri, hediyelik eşya işleri, dantel, oya, patik örme gibi turizme yönelik kolay ekişler sizlere para kazandırabilir.

Şile İstanbul’a en uzak ilçelerden birisidir. Bu sebeple ilçede ek iş fırsatları da farklılık göstermektedir. Dünyaca tanınan Şile bezi Türklerin Avrupa’ya yerleşmesinden sonra kültürlerini devam ettirdiklerini bir göstergesidir. Şile Bezi pamuk ipliğinden el tezgahlarında dokunmaktadır. Önemli bir kültür mirası olarak geleceğe taşımaktadır.

İsteyen kişiler Şile bezini paketleme, katlama, pazarlama fırsatını değerlendirebilir. Şile Bezi sadece bir bez değildir. Her türlü kıyafet dikilmektedir. Vücut için oldukça sağlıklı bir kumaştır.

Şile ek iş imkanları açısından önemli fırsatlar sunmaktadır. Turistlerin bölgeye turistşk gezilet sayesinde yemek kültürü de gelişmiştir. Evde yemek yaparak para kazanabilirsiniz.  Turistlere ev yemekleri vermek isteyen restoranlar evde sarma dolma yapımı,  evde turşu yapımı, börek yapımı, mantı yapımı gibi iş fırsatları vermektedir. Sadece bunlar değil size gönderilecek olan farklı ek iş imkanlarını da değerlendirebilirsiniz.

Şile’de eve ek iş veren firmalar çok yeterli olmasa da yukarıda bahsettiğimiz gibi Kocaeli’de İstanbul bölgesinden farklı ek iş fırsatlarını alabilirsiniz. Bunun için iş istediğinizi belirten mesajlar atılması için  alt taraftaki iletişim formu sizin için ayrılmıştır. Hangi tür iş yapmak istiyorsanız belirtin,  Şile ek gelir fırsatlarından faydalanın.

Bir önceki yazımız olan Çankırı ek iş ilanları başlıklı makalemizde Çankırı evde ek iş fırsatları, Çankırı evde ek iş imkanları ve Çankırı eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status