Şırnak evde ek iş ilanları ek gelir imkanları

Sizlere bugün Şırnak ilimizde hangi işler yapılır, evden nasıl para kazanılır, para kazanmak için kimlere başvurulur bilgilendirme yapacağız.

Şırnak evde ek iş açısından pek yeterli gözükmese de başka alternatifler olduğunu bilmenizde fayda var. Ancak yine de bu ilde yapılacak farklı iş imkanlarını da gözardı etmemek gerekir.

Yöresel olarak her bölgede farklı çalışma imkanı mevcuttur. Her şeye rağmen Türkiye’nin diğer illerinde sizlere gönderilecek.  En iyi şekilde değerlendirebileceğinizi hatırlatalım.

Şırnak’ta eve ek iş veren firmalar çok fazla değil biliyoruz, ancak yine de sizler kendinize uygun yapabileceğiniz ek işler bulabileceğimizi hatırlatalım. Bulamazsanız da biz sizlere diğer illerden, özellikle sanayisi gelişmiş olan İstanbul, Kocaeli, Tekirdağ, Bursa, İzmir gibi yerlerden iş gönderileceğini müjdelemek istiyoruz.

Bunun için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok. Eve ek iş gönderen firmaların telefon numarası aramanıza da gerek yok. Çünkü öyle bir uygulama ortadan kalktı.  Kimse evde ek iş yaptırmak için telefon numarasını her yerde paylaşmıyor.  Telefonlarının kilitlenmesine istemiyorlar. Bunun yerine farklı bir uygulama benimsediler. Bizim gibi ek iş tanıtımları yapan sitelerin sunduğu fırsatlar değerlendiriliyor. Sizler evde çalışmak istediğinizi belirten mesajlarınızı bu yazının altına üretiyorsunuz. Kaç kişi olduğumuzu hangi işler yapabileceğimizi yazıyorsunuz.

Eve iş veren firmalar ihtiyaçları olması halinde sizlere iş gönderiyor. İş bitiminde yine kargo firmaları girip işi teslim alıyor. Size kazancınız havale olarak hesabınıza yatırılıyor. Böyle bir sistemde çalışmak istiyorsanız para kazanmak istiyorsanız, ne yapmanız gerektiğini kısaca anlatalım. Bilgi sahibi olun.

Şırnak’ta eve ek iş veren firmalar

Şırnak evde ek iş fırsatları açısından çok yetersiz kaldığını sizler de biliyorsunuz. Bu sebeple sizlerin yapması gereken sitemizdeki kendinize uygun ek işleri araştırmak incelemek. Beğendiklerinizin altına iş başvurusu yapmak. Bütün işleri tek tek inceleyin hangisini beğeniyorsanız hangisine yapabileceğinize inanıyorsanız o işin altındaki iletişim formuna başvuru yapın. Böylece kendinize çalışmak için fırsat vermiş olursunuz. Eve ek iş veren firmalar da sizin yaptığınız başvuruları değerlendirecek. Bırakacağınız mail adresinize çalışmak istediklerini belirten mesaj yazacaklar.

Evet burada sizlere bir uyarı yapmak istiyoruz. Sakın telefon numaralarınızı yazmayın. Çünkü telefon dolandırıcıları sizleri rahatsız edebilir. İletişim olarak sadece mail adresi yazmanız yeterlidir. Firmalar sizin mail adresinize gerekli şartları yazarlar. Sizler de uygun görürseniz çalışırsınız Şırnak’ta eve ek iş veren firmalar yeterli değil diye üzülmeyin herkesin nasibi ayrıdır. Siz başvurunuzu yapmayı ihmal etmeyin. Çalışmak için sıraya girmiş olursunuz.

Bir önceki yazımız olan Giresun ek iş ilanları ek gelir imkanları başlıklı makalemizde Giresun ek iş imkanları, Giresun'da ek gelir ve Giresun'da eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

  1. Merhaba ben şırnak merkez de oturuyorum Allah tan inanın bu işe çok ama çok ihtiyacım var.benim gurubum iki kişilik bir grup ikimizde çok ama çok azimliyiz.dört çocuğum var.maddi durumum çok kötü yardımcı olursanız Allah ne muradiniz varsa versin amin.paketleme işine çok ihtiyacım var

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status