UYARIYORUZ!

Sultangazi ek gelir imkanları

Dezavantajlı bir ilçe özelliği taşıyan İstanbul’un Sultangazi ilçesi vatandaşları ek gelir sayesinde bu durumdan kurtulabilir. İlçede son yıllarda önemli inşaat yatırımları yaşanmaya başladı. Bunun sonucunda da  Sultangazide sektöre bağlı  iş imkanları ortaya çıktı. Paketleme, düzenleme, montaj işleri sayesinde inşaat firmalarının sunduğu imkanlar ile bu ilçenin vatandaşları dezavantajı kolundan kurtulabilir. Sizler de yoğun göç alan sosyo-ekonomik seviyesi dezavantajlı bir konumda olan bu ilçede yaşıyorsanız ek gelire hayır diyemezsiniz.

Sultangazi ek iş ilanları

Çok kısa süre önce İstanbul’un Gaziosmanpaşa ilçesinden ayrılarak ilçe olan genç Sultangazi sürekli yeni yatırım ve projelere dezavantajlı konumdan kurtulmak istemektedir. Bölgede sürekli yeni iş fırsatları iş olanakları ortaya çıkmaktadır.

Kentsel dönüşüm oldukça hızlı gelişmektedir. Sürekli yeni konut yapımı sayesinde hem sürekli çalışacak eleman ihtiyaç duyulmaktadır hem de evden basit işler yaparak ailesine destek sağlayacak insanlara şanslar verilmektedir.

Sultangazi  ek iş veren yerler bu fırsatı çalışmak isteyen insanlara hazırlamaktadır. İlçede 500 bini geçen nüfus doğal bir göçün sonucunda oluşmuştur. Türkiye’nin hemen hemen bütün il ve ilçelerinden bu genç ilçeye yoğun bir akın vardır. Dolayısıyla bazı vatandaşlar ev geçindirmek için daha çok paraya ihtiyaç duymaktadır.

Son yıllarda turizme yönelik çalışmalar da ilçede boy göstermektedir. Sultangazi  ek iş ilanları ile şans yakalayanlar  yazı altındaki iletişim formuna çalışmak istediğinizi belirten mesajlar yazarsanız sizlere uygun olan işler bildirilir. Siz de beğendiklerinizi kabul edersiniz ve evden çalışırsınız.

Ayda 1500 ve 2000 lira civarında kolay paketleme, düzenleme, temizleme işlerinden gelir elde edebilirsiniz.  Kendinize uygun işleri sitemizin eve ek iş al kategorisinden bulabilirsiniz. Herkesin bireysel yeteneğine göre yapabileceği  işler bulunmaktadır.  Sultangazi  ek iş veren firmalar açısından size yeterli gelmezse İstanbul’da eve ek iş veren ilçeler ve firmalar hakkında bilgi edinmek amacıyla yine iletişim formuna yazı yazabilirsiniz.  Firmalar çalışmak istediğiniz sektörde uygun görürlerse size iş teklifi yapabilir. Ancak hemen söylemek gerekir ki mutlaka sitemizin uyarılar bölümünü okuyun, sonra başvuru yapın.  Mail adresiniz konu içine yazılırsa firmalar size rahatlıkla Sultangazi  ek iş ilanları hakkında bilgilendirme yapacaktır.

Bir önceki yazımız olan Çankırılılara evde iş müjdesi başlıklı makalemizde Çankırı evde ek iş imkanları hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

8 yorum

  1. merhaba,

    sultançifliğinde oturuyorum ek iş yapmak istiyorum yarrdımcı olabilir misiniz.

    tel : 0537 817 25 41

  2. sultangazıde oturuyom evde 5kısıyız paketleme ısı yapmak ıstıyoruz acıl donersenız memlun oluruz tskler

  3. Merhaba evde yapabileceğim ek işe ihtiyacım var kalabalık bir ekibiz boncuk paletleme temizleme konusunda tecrübeliyim geri dönüş yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

  4. Merhaba istanbul sultangazide ikamet ediyorum paketleme işi için irtibata geçilmesini merakla bekliyorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?