UYARIYORUZ!

Takım çantası hazırlama – Alet çantası doldurma

Evde bozulan kırılan tamir edilmesi gereken parçalar için mutlaka elinizde alet çantası ya da takım çantası bulundurmanız gerekir. Her zaman usta çağırmak doğru değildir. Bunun farkına varan birisi tüketiciler bazı küçük tamir işlerinin evde takım çantası hazırlama yapan insanların hazırladığı aletler ile getirebiliyor. Böylece daha masraf düşük oluyor. Evinizde mutlaka siz de bir alet çantası bulundurmak içinde her türlü tamiratı yapabilecek malzeme ve aletler bulunmaktadır.

Bizim esas konumuz ise sizlere farklı bir kazancı fırsatından bahsetmek. Ailemizin geçinmesinde sıkıntı varsa bunu gidermek için bu faydalı takım kutusundan size önemli miktarda para kazanma fırsatı sunulabilir. Yani  alet çantası hazırlama, tamamlama, düzenleme veren gruplar ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Bütün aletleri takımların malzemelerin takım çantası içine birileri tarafından güzelce yerleştirilmesi gerekmektedir.  Alet çantaları satışa sunulmadan önce içine yerleştirilecek olan malzemeler tek tek özenle sırayla hazırlanması şarttır. Bu işi yapan kişilere ihtiyaç duyulmaktadır.

takım çantası alet çantası

Takım çantası satan firmalar evden çalışmak isteyen insanlara faydalı olma umudu da vermektedir.  Ancak güvenebilecekleri temiz, düzenli çalışan insanlar tercih edilmektedir. Sizler  para yokluğuna çözüm bulmak için bu işi değerlendirebilirsiniz. Bunun için eve takım çantası işi veren firmalar ile temasa geçmeniz de fayda var. Bu işi nasıl alacağım kimlerle iletişim kurmam gerekiyor? Takım çantası alet çantası hazırlama olanağı nerededir? Nasıl müracaat edeceğim diye düşünmeye başladınız.  O halde gerçekten bu işi yapmak istiyorsunuz. Sizlere kısaca bu konu hakkında ipuçları verelim.  Fabrikadan her türlü tamir aletleri çantanın içinde sırayla belli bir kurala göre dizilir hazırlanır. Bunun için bir daha genç emekli olan insanlar tercih edilmektedir.

Hayatı bilen adetleri sıralamasını en iyi şekilde yapabilecek öncelik verilmektedir. Eğitim hayatı tanıyan insanlar olmanız tercih nedenidir.  Ancak kendinizi en iyi şekilde ifade edebilirsiniz. Yani eve takım çantası hazırlama işi veren firmalar size güvenirsen  alabilirsiniz. Bilhassa ev hanımları emekliler ya da hiçbir uğraşı olmayan işçi insanlar bu işi değerlendirebilirsiniz. Takım çantası hazırlayarak ne kadar kazanabileceğiniz soruyorsunuz.  Haklısınız öncelikle para meselesi bilinmesi gerekir. Ancak bu konuda sizlere net rakam söylemek doğru olmaz çünkü firmalar ile yapacağınız konuşma ve pazarlıkta kendimiz kazancınızı belirlersiniz.

Elbette size verilen rakamlar değişken olabilir. Çünkü Türkiye’nin işsizlik rakamları giderek büyüdüğü için talep fazla oluyor. Alet çantası hazırlama veren şirketler size yapılan teklifi değerlendirirsiniz.  Düşünürsünüz ona göre işçi kabul edersiniz veya etmezsiniz. Konu altına bu işi yapmak istediğinizi belirten başvuru yazısı niteliğinde kendinizi tanıtın. Duruma göre ister kabul edersiniz isterseniz çalışmasın karar tamamen sizin.

Bir önceki yazımız olan Evde Kutu-Poşet Katlama İşi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

17 yorum

  1. Malatya da yaşıyorum küçük çocuklarım olduğu için çalışamıyorum evde paketleme işi yapabilirim lütfen çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  2. Izmit merkezde yaşıyoruz dört kisiyiz aynı evde istenilen zamana her türlü ürün paketleme işi yetistirilir

  3. Ankara’nin Cubuk ilcesinde ikamet ediyorum. Universte mezunuyum. Acil paraya ihtiyacim var. Ek is istiyorum.

  4. kocaeli/izmit’te oturuyoruz öğrenciyiz 3 kişilik grubumuz var onun için seri bir halde çalışabiliriz okul masraflarımızı karşılamak için işe ihtiyacımız var

  5. sivas merkezde ikamet ediyorum öğrenciyim.evde 5 kişiyiz her alet edavata aşinayız,işi yapabiliriz.geri dönüşünüzü bekliyorum.

  6. eşim ve ben evde yapılabilecek işlere talibiz. işlerin listesi ve yapılabilecek işler hangisiyse yapabiliriz.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?