Tel küpe yaparak para kazanma

Bayanların en önemli aksesuarlarından birisi olan küpe imal etme işi yapmak isteyenler bu fırsatı değerlendirmesi gerekir. Tel küpe hazırlayarak önemli miktarda kazanç yakalama fırsatı bulunmaktadır. Tel küpe imal etme işi veren ya da küpe paketleme işi veren firmalar sayesinde sizler de ailenizin gelirlerini önemli oranda katkı sağlayabilirsiniz. Buna benzer farklı ve ek işler bulunmaktadır.

Örneğin Tel toka paketleme işi, küpe paketleme işi, küpe klipsi paketleyerek para kazanma, küpe yaparak para kazanma gibi farklı ek gelir fırsatları bulunmaktadır. Bugün sizlere biz evde küpe yaparak para kazanmak fırsatlar hakkında bilgilendirme yapacağız.

Özellikle ev hanımları farklı renk desen modellerde çeşit çeşit çantasında evinde etajerlerinde bu aksesuarlardan bulundurur. Bunların bir şekilde birileri tarafından imal edilmesi gerekmektedir. İmal etmek düşündüğünüz fabrikasyon bir ürün değildir. Evde boş zamanı olan özellikle emekliler, bu aksesuarlar sayesinde gelir elde edebilir.

Basit bir yöntemle kıvırarak boncukları birleştirerek tel tokalar ya da küpeler oluşturabilirsiniz. Biraz yetenekli, becerikli birisi tel tokaları boncuklar farklı aparatlar ile farklı görünümler kazandırabilir. Eve tel küpe işi veren firmalar sayesinde düşünemeyeceğin kadar farklı gelir elde edebilirsiniz. Para ihtiyacı olan herkes bu fırsatı değerlendirmesi gerekmektedir.

İnsanlar bu iş sayesinde elektrik, doğalgaz, su faturalarını hiç sorumsuzca ödemiş olur. Belki de işi veren firmalar sizlerin bu önemli ek gelir fırsatına destek olmaktadır. İnternet üzerinden yapacağınız kısa araştırmalar veya sitemizin aracılığı ile bu işi bulabilirsiniz.

Evde küpe işi yapmak istiyorum. Nasıl iş bulabilirim, nereden alırım, diye düşünenler hemen alt taraftaki iletişim formu doldur. Bu işi veren firmalar sitemizin formuna yazacağınız iletişim bilgileriniz aracılığı ile sizlerle iletişim kuracaktır.

evde tel küpe işi

Bütün malzemeler işi veren firma tarafından size gönderilecektir. Penseler, boncuklar, tel küpe aparatları, her şey size gönderilecek. Hatta yapılışı da basit bir şema ile öğretilecektir. Hatta ve hatta bu işi nasıl yapıldığını gösteren videolar bulunmaktadır. Onlardan bakarak da rahatlıkla yapabilirsiniz.

1200-1300 lira civarında ek gelir sağlamak istiyorsanız bu yazının alt tarafındaki iletişim formunu doldurun. Sizler de evde tel küpe işi yaparak para kazanma fırsatını değerlendirmiş olun.

Bir önceki yazımız olan Evde Kutu Poşet Katlama İşi başlıklı makalemizde Evde poşet kutu katlama işi yapmak istiyorum, eve kutu poşet katlama işi veren firmalar ve evlere ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. İstanbul Büyükçekmecede ikamet etmekteyim kardeşlerimle birlikte 3 kişilik bi ekibiz daha öncede bu isleri yapmisligimiz var

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status