UYARIYORUZ!

Tişört paketleme işi yaparak para kazanma

Ülkemiz tekstil sektöründe dünya çapında ün yapmış bunun sonucunda da bu sektöre paralel iş trendi gelişmiştir. Huzur yakalamak isteyenler tişört paketleme aktivitesi yaparak bu fırsatı yakalayabilir. Oldukça kolay temiz bir aksiyon arayanlar için bu işin incelikleri öğrekmel şart. Kargo firmaları aracılığı ile Türkiye’nin her noktasına ulaştırabilen bu bilgi denizinden yararlanmak isteyenler ne yapmalıdır? Nasıl hareket etmelidir! Tişört paketleme organizatörleri nereden bulunur, nasıl görüşme yapılır, ne kadar kazanılır?

Tekstil fabrikalarının yoğun olarak faaliyet gösterdiği illerde yaşayan insanlar bir adım önde olduğunu söyleyebiliriz. Ancak yoğun iş sezonu sebebiyle firmalar ihtiyacının karşılanması amacıyla Türkiye’nin diğer illerindeki ek gelir isteyen herkese bu işi gönderebilir. Size binlerce yeni üretilmiş tişört, katlama amacıyla gönderilir. Nasıl katlama yapılacağını da anlatılır.

tişört paketleme işi

Bu süper etkinlikten alacağınız ücret yine eve tişört paketleme şansını sunanlar tarafından sizlere önceden söylenir. Örneğin bir tişört için 10 kuruş ödeme yapılacağı söylenebilir. Kabul ederseniz size iş gönderilir. Uygun zamanlarda çalışarak nakit rulo kazanırsınız. Bizim verdiğimiz basit bir örnektir. Yerine göre 20 kuruş, 30 kuruş ya da 50 kuruş katlama başına paketleme başına size ödeme yapılabilir. Tabii ki daha önce benzer işler yapmış olanlar öncelikli olarak tercih edilir.

Ayrıca en önemli konulardan birisi de firmaların size güven duymasıdır. Onun için önce sözleşme yapılabilir. Yani size gönderilecek olan binlerce tişörtün sağlam bir şekilde paketlenerek üretici firmaya gönderilmesi garanti edilmelidir. Temiz ve  düzgün zamanında hiç teslimatı yapılması da en önemli unsurlar arasındadır. Haklı olarak tişört paketleme çalışması yollayanlar önceden bu işleri yapmış, sektörü iyi bilen kişiler ile çalışmak isterler. Bazı durumlarda firmanın bulunduğu bölgeye yakın olan insanlar part time olarak iş yerinde çalıştırılmak istenebilir.

Eğer sizler de ayda 1500 lira civarında tişört paketleme katlama etkinliği yaparak gelir elde edebilirsiniz. Üretici ya da satış yapan kodamanlar sizinle iletişim kurmasını sağlayınız.

Bir önceki yazımız olan Takım çantası hazırlama - Alet çantası doldurma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

9 yorum

  1. Her türlü paketleme poşetleme katlama işlerini titizlikle yapabiliriz iki kişiyiz ankara dikmen de oturuyoruz.

  2. merhaba ben tekstilciyim daha önce de paketleme işi yaptım t.shirt v.b tekstil ürünleri dönüş yaparsanız çok memnun olurm

  3. Erzincan’da yasiyorum.evde çalışarak bütçeye katkıda bulunmak istiyorum.temiz titiz ve hızlı çalışırım.yardimci olurmusunuz

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?