Tişört paketleme işi yaparak para kazanma

Ülkemiz tekstil sektöründe dünya çapında ün yapmış bunun sonucunda da bu sektöre paralel iş fırsatları gelişmiştir. Para kazanmak isteyenler evde tişört paketleme işi yaparak bu fırsatı yakalayabilir. Oldukça kolay temiz bir ek gelir fırsatı arayanlar için bu işin incelikleri hakkında sizlere ipuçları vereceğiz. Kargo firmaları aracılığı ile Türkiye’nin her noktasına ulaştırabilen bu ek gelir fırsatından faydalanmak isteyenler ne yapmalıdır? Nasıl hareket etmelidir! Eve tişört paketleme işi veren firmalar nereden bulunur, nasıl görüşme yapılır, ne kadar para kazanılır? Sizlere basit örneklerle açıklayalım.

Elbette tekstil fabrikalarının yoğun olarak faaliyet gösterdiği illerde yaşayan insanlar bir adım önde olduğunu söyleyebiliriz. Ancak yoğun iş sezonu sebebiyle firmalar ihtiyacının karşılanması amacıyla Türkiye’nin diğer illerindeki ek gelir fırsatından faydalanmak isteyen herkese bu işi gönderebilir. Size binlerce yeni üretilmiş tişört, paketlemek amacıyla gönderilir. Nasıl paketleme yapılacağını da anlatılır.

tişört paketleme işi

Evde tişört paketleme işi  ile alacağınız ücret yine eve tişört paketleme işi veren firmalar tarafından sizlere önceden söylenir. Örneğin bir tişört için 10 kuruş ödeme yapılacağı söylenebilir. Kabul ederseniz size iş gönderilir. Uygun zamanlarda çalışarak para kazanırsınız. Bizim verdiğimiz basit bir örnektir. Yerine göre 20 kuruş, 30 kuruş ya da 50 kuruş katlama başına paketleme başına size ödeme yapılabilir. Tabii ki daha önce benzer işler yapmış olanlar öncelikli olarak tercih edilir.

Ayrıca en önemli konulardan birisi de firmaların size güven duymasıdır. Onun için önce sözleşme yapılabilir. Yani size gönderilecek olan binlerce tişörtün sağlam bir şekilde paketlenerek üretici firmaya gönderilmesi garanti edilmelidir. Temiz ve  düzgün zamanında hiç teslimatı yapılması da en önemli unsurlar arasındadır. Haklı olarak eve tişört paketleme işi veren firmalar önceden bu işleri yapmış, sektörü iyi bilen kişiler ile çalışmak isterler. Bazı durumlarda firmanın bulunduğu bölgeye yakın olan insanlar part time olarak iş yerinde çalıştırılmak istenebilir.

Eğer sizler de ayda 1500 lira civarında tişört paketleme katlama işi yaparak gelir elde edebilirsiniz üretici ya da satış yapan firmaların sizinle iletişim kurmasını sağlayınız. Alt tarafta iletişim bölümünden bu işe talip olduğumuzu belirten, tecrübelerinizi aktaran mesajlar yazın, mail adresinize iş teklifleri gelsin.

Bir önceki yazımız olan Evde takım çantası hazırlama işi alet çantası işi başlıklı makalemizde evde takım çantası işi, Eve takım çantası alet çantası hazırlama işi veren firmalar ve takım çantası hazırlama işi hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

11 yorum

  1. Her türlü paketleme poşetleme katlama işlerini titizlikle yapabiliriz iki kişiyiz ankara dikmen de oturuyoruz.

  2. merhaba ben tekstilciyim daha önce de paketleme işi yaptım t.shirt v.b tekstil ürünleri dönüş yaparsanız çok memnun olurm

  3. Erzincan’da yasiyorum.evde çalışarak bütçeye katkıda bulunmak istiyorum.temiz titiz ve hızlı çalışırım.yardimci olurmusunuz

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status