UYARIYORUZ!

Tokat evde ek iş ilanları ek gelir fırsatları

İç Anadolu ile Karadeniz Bölgesi arasına sıkışmış geleneksel bir şehrimiz olan Tokat evde ek iş olanakları nelerdir, nasıl iş yapılır, kimlerden ek iş alınır, ne kadar para kazanılır? Sadece Tokat’ta değil, diğer bölgelerden diğer şehirlerden de sistem temsilcileri aracılığı ile ortam bulabilirsiniz.

Yeteri kadar geliri olmayan insanlar mecburen her türlü ürünleri  satıp değerlendirip ailesinin mutlu olmasını istiyor. Tokat ek iş ilanları size çalışma imkanı verir. Bu en doğal haklarının yerine getirmek için biz de onlara kolaylık sağlıyoruz.

Tokat’ta eve ek iş veren firmalar ile çalışmak isteyen ihtiyaç sahibi kimvarsa yardımına koşuyoruz. Tokat’ta iş fırsatları nelerdir? Yöresel olarak yapılabilecek işler mevcuttur. İsteyen bunları tercih edebilir. Bu işler de bildiğiniz gibi yöresel pekmez işleri, çemen işleri, yoğurt, peynir, süt işleri ve geleneksel el sanatları olarak öne çıkmaktadır. Bu işleri sadece yapmak değil pazarlamak da maharettir. Başka şehirlerde insanlar Tokat’ın ürünlerini tüketmek istemektedir. Bildiğiniz gibi son zamanlarda yöresel ve organik ürünler tercih edilir oldu. O zaman bu fırsatı değerlendirebilirsiniz. Bunları başka şehirlere hazırlayabilirsiniz. Nakledebilirsiniz ya da üretim yapan insanlardan satın alıp pazarlayabilirsiniz.

Tokat’ta ek iş veren firmalar

Bu işler size zor geliyorsa daha kolay ek fırsatları değerlendirmek istiyorsanız Türkiye genelinde en çok tercih edilen ek işlerden talep edebilirsiniz. Bu işleri nasıl alacaksınız. Ekibiniz varsa yazın. Yoksa ilk defa böyle bir iş yapacaksanız kendinizden dürüstçe bahsedin. Firmalar dürüst samimi olan insanlara zamanında işini bitirecek kişilere iş veriyor. Evde etiket bağlama, çorap katlama, gelinlik süsleme, kına paketleme, tesbih dizme, cetvel seti, pergel seti, kalem seti paketleme işleri tercih edilmektedir. Sadece bunlar değil oldukça fazla ek iş portföyü olduğunu hatırlatalım. Kendinize uygun olanları seçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Adıyaman ek iş ve gelir pozisyonları başlıklı makalemizde Adıyaman ek iş ve Adıyaman'da yapılabilecek ek işler hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

32 yorum

  1. Turhalda oturuyoruz evde paketleme ve her türlü iş yapabyapabiliriz kalabalığız lütfen iletişime geçin..

  2. artovada oturuyorum acil ise ihtiyacım var daha önce evde yöresel ürün boyama yaptım tokat baski hızlı bir şekilde verilen işleri yetistiririm

  3. Tokat merkezde oturuyorum paketleme işi etiket bağlama çorap katlama işleri yani her is yaparim lutfen ulasin bana

  4. Tokat merkezde oturuyoruz. Paketleme ya da tesbih dizme(örgü-dantel dışında evde yapılabilecek işler) işi arıyoruz

  5. Annemle iş arıyoruz paketleme olabilir boncuk olabilir her turlu iş olabilir ilgilenirseniz çok minnettar oluruz

  6. Tokat merkezde kamuda memurum dört kişilik ekip mevcut her işi yaparız ve hızlı ve kaliteli şekilde daha önce şeker poşetleme ve yazma işi yaptık

    • Ber erbaa da oturuyorum Bende is istiyorum her turlu iş yaparim yeteki evde çocuklarimin yaninda çok ihtiacim var

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?