UYARIYORUZ!

Torbalı ek iş ilanları ek gelir fırsatları

Türkiye’de Organize Sanayi Bölgesi olan ender ilçelerden birisi olma özelliği taşıyan Torbalı evde ek iş varsayımları nüfusu hızlı bir şekilde artıyor. Herkesin yoğun dikkatini cezbeden İzmir ilçesi farklı ekonomik ortamları ile bölgedeki insanlara alternatifler sunmaktadır.

2016 nüfus sayımına göre nüfusu 165000 olan bu önemli sanayi ilçesi ihtiyacı olanlara yatırım ve kazanım yapma fırsatı sunmaktadır. Torbalı eğer ihtiyacınız varsa size de belli sektörlerde ilaç gibi gelebilir. Çünkü oldukça önemli sanayi kuruluşları İzmir ilimizin Torbalı ilçesinde farklı üretim kalemlerinde iş imkanları sunuyor.

Türkiye’de çok ili geride bırakarak sanayi kuruluşları ile gıpta edilen ilçeler arasında yer alan iş ilanları ile de en çok araştırılan merak edilen ilçeler arasındadır. Pancar Organize Sanayi Bölgesinde oldukça fazla sanayi kuruluşu Türkiye’nin ithalat ve ihracatını katkı sağlamaktadır. Yaklaşık 700 civarındaki sanayi kuruluşu 1 milyar dolar civarında ihracat gerçekleştirerek Türkiye’ye önemli döviz girdisi sağlamaktadır.

Torbalı iş 

İşte bu bölgede yaşayan insanların büyük avantajlar sahibi olduğunu hatırlatmak istiyoruz. Sadece Torbalı’da eve ek iş veren firmalar değil İzmir genelinde çalışmak isteyenlere farklı iş fırsatı sunan kişiler de bulunmaktadır.

Sitemiz Türkiye illeri ilçeleri ek iş fırsatlarını tanıtıp çalışmak isteyenlere bilgilendirme yapmaktadır. Torbalının süper denklemlerinden faydalanmak isteyen merkezdeki ya da köylerinde yaşayan insanlar ne yapmalıdır, nasıl ekiş fırsatlarını değerlendirmelidir? Torbalı civarında yaşayan insanlar bu önemli fırsatın farkına varmalı ve para ihtiyaçlarını gidermek için Torbalı ek iş imkânlarını değerlendirmelidir.

Paraya ihtiyacı olmayan insan çok azdır.  Hele hele Türkiye koşullarında pozisyon yakalamak zorunda olan,  çoluğun çocuğun rızkını temin etmek zorunda olan insan sayısı giderek artmaktadır.

Torbalı kozmopolit bir özellik taşımaktadır. Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu, İç Anadolu, Ege Bölgesi… tam bir mozaik şeklinde iç içe girmiştir. Burada yaşayan yeterli geliri olmayan insanlar Torbalı’da çalışma şansı tanıyan sektör temsilcileri ile iletişim kurması gerekir.  Bu fırsatı sizlere bizim sitemiz verebilir. İletişim formu aracılığı ile çalışmak istediğiniz alanları, kendi özelliklerinizi konu altındaki iletişim formuna yazabilirsiniz. Böylece İzmir’de eve ek iş veren firmalar ve diğerleri sizin mail adresinize postalayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Çankırılılara iş müjdesi başlıklı makalemizde Çankırı evde ek iş imkanları hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

18 yorum

  1. İzmir bayındırda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum ekibim var paketleme tekstil iplik temizleme olur dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler

  2. KENDİ EVİMDE İŞ ARIYORUM DİKİŞ YAPARIM ÇOCUK BAKARIM 05303255953 izmir torbalı

  3. İzmir torbalıda oturuyorum evde ek gelir işi yapmak istiyorum.boncuk dizme veya paketleme işi yapabilirim.saygılar

  4. Meraba Bende evde is yapmak istiyorum aileme katkida bulinmak istiyorum lutfen yardimci olun her isi yaparim 05364406935

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?