Tütsü paketleme işi

Ekonomik yönden rahatlayan insanlar ortamlarının da nezih bir şekilde olması için farklı arayışlar içine girmektedir. Bu sebeple eve tütsü paketleme işi veren firmalar çalışmak isteyenlere önemli bir gelir fırsatı sunmaktadır. Bu ek gelir fırsatı sayesinde hem farklı gizemli bir ortam oluşturmak isteyenlere hem de ailesine destek olup para kazanma düşüncesindeki insanlara faydalı olunmaktadır.  Bu işi yaparken hem para kazanırsınız hem de sizde gizemli ortam sayesinde başınızı dinlersiniz, stresinizi atarsınız.

İşin doğası gereği sitemiz evinin giderlerine para yetirmek için hesap kitap yapan insanların derdine çözüm bulmak amacıyla farklı ek iş alternatif önerileri sunmaktadır. Elbette iş yaparken “Bal tutan parmağını yalar.”atasözü gereği tütsüleri yakarak ortamı güzelleştirebilir. Evde tütsü paketleme işi nasıl yapılır?  Ne kadar para kazanılır?  Bu işi kimler veriyor?  Nasıl iletişim kuruluyor?  Bu konularda sizlere kısa bilgilendirme yapmak gerekirse şunları özetleyebiliriz.

Eve tütsü paketleme işi veren firmalar genelde Uzakdoğu’dan ithal ettikleri ürünleri ucuz fiyata çalışmak isteyen ev hanımları ve emeklilere göndermektedir. Uygun fiyata çalışmak isteyen herkes ülkemizin her noktasından bu iş için başvuru yapabilir.

evde tütsü paketleme işi

Bir paket içerisinde kaç tane tütsü konulacağı ve bir paketten ne kadar kazanç elde edeceğiniz size gönderilecek olan çalışma şartları mail aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Çünkü bazı durumlarda firmalar yüksek talep dolayısıyla fiyat sunmamaktadır. Standart fiyat maalesef konulamıyor.

Yoğun işsizlik ya da evde çalışma isteği sebebiyle evde tütsü paketleme işi arz talep dengesine göre verilmektedir. Örneğin bir pakette 10 tane tütsü koymanız istemiyorsa ve bu iş için size 50 kuruş önerilmişse, bazıları 20 kuruş ya da 30 kuruş fiyat teklifi ettiği zaman doğal olarak işveren düşük fiyat veren kişileri tercih etmektedir.

Kısacası fiyat konusunda kesin bir rakam telaffuz edemiyoruz,  ancak çalışmak için herkes gerekli başvuruyu yapması halinde firmaların kendilerine göndereceği iş bilgisi ve fiyat bilgisini karşılaştırıp ona göre işi alıp almama hakkınızı kullanabilirsiniz.

Eve tütsü paketleme işi veren kişiler sizinle nasıl iletişim kurmalı,  ne yapmalısınız? Sitemizin hem işveren hem de iş arayan kişilere sunduğu basit bir yöntem sayesinde haberleşme fırsatı yakalayabilirsiniz. Yani bu yazının en altında yer alan iletişim formunu doldurun. İş talepleri yapın. Gerekli durumlarda mail adresinize dönüş yapılacaktır.

Bir önceki yazımız olan Evde takım çantası hazırlama işi alet çantası işi başlıklı makalemizde evde takım çantası işi, Eve takım çantası alet çantası hazırlama işi veren firmalar ve takım çantası hazırlama işi hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

15 yorum

  1. Bu işi yapmak istiyorum iki kişiyiz evde ve çok ihtiyacım var aynı zamanda bol zamanım var yapabilecek

  2. Merhabalar. Kahramanmaraşın Elbistan ilçesinde yaşamaktayım evde paketleme işine ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim acil.

  3. İstanbul büyükçekmecede ikamet etmekteyim kardeslerimle birlikte 3 kisilik bi ekibiz ev isi fırsatını degerlendirmek isteriz

  4. Bende tütsü paketleme yapabilirim çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim hatayın Reyhanlı ilçesinde oturyorum acil lütfen

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status