UYARIYORUZ!

Tütü etek işi yapmak

Özel günlerde küçük kız çocuklarının çok severek giydiği tütü etek bayanlar için ekonomik sıkıntılardan kurtuluş aracı olabilir. Son yıllarda dikiş nakış yapan bayanlara ihtiyaç duyan şirketler aynı zamanda evde tütü etek  yapacak kişiler de aramaktadır. Oldukça eğlenceli,  sevimli bir etkinlik ortamı yakalamak isteyen ev hanımları bu iş sizler için inanılmaz kazançlı olabilir.

Eğer elinizden dikiş, tasarım, ölçme biçme, kesme işleri geliyorsa size tavsiyemiz bu fırsatı mutlaka değerlendirelim. Türkiye’de anasınıfından itibaren ilkokul, ortaokul da dahil tütü etek ihtiyacı her zaman devam etmektedir. Mutlaka bu ek gelir fırsatını değerlendirelim.

evde tütü etek işi

” Tamam güzel bu işi almak istiyorum. Ne yapmalıyım?” diye düşünüyorsanız hemen izah  edelim. Evden tütü etek işi yapmak isteyen ev hanımları hangi yolu izlemelidir? Şimdi sizlere işin püf noktalarını kısaca izah edelim. En önemli aşama doğal olarak  tütü etek siparişi teslim edenler ile işbirliği yapmak ve işi alıp çalışmaya başlamaktır. Bunun için de yapmanız gereken kendinizin bu konuda tecrübeli, yetenekli ve istekli olduğunu belirten iş başvurusu niteliğinde olan yazıyı alt taraftaki iletişim formuna güzelce yazmanızdır. Böylece eleman ihtiyacı olan tütü etek yaptırmak isteyen firmalar sizlere iletişim formuna yazacağınız mail adresimiz aracılığı ile iş teklifi gönderecektir. Kendimize gönderilen teklifi beğenirseniz çalışmaya başlarsınız.

Bu işi bilmeyenler “Keşke ben de bilseydim. Ben de para kazanaydım.” diye düşünenler… Sizler de üzülmeyin. Eğer istiyorsanız size de farklı alternatifler olduğunu hatırlatalım.Vídeo siteleri tütü etek nasıl yapılır, sizlere basamak basamak anlatmaktadır. Siz de bu işi alırsanız oraya bakarak kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Zaten fazla bir zorluğu yoktur. Tütü etek işi veren firmalar gerekli olan bütün malzemeleri çalışmayı kabul eden insanlara gönderecektir.  Onlar da uygun zamanlarında yavaş yavaş bu AKTİVASYON sayesinde önemli miktarda gelir elde edeceklerdir.

Bir önceki yazımız olan Takım çantası hazırlama - Alet çantası doldurma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. Merhaba Ankara’dan evde yapabileceğim bu tarz bir işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?