UYARIYORUZ!

Tuzla evde ek iş

Dünyanın mega kentleri arasında yer alan İstanbul’da, Anadolu bölümünde yer alan Tuzla ek iş ilanları olanakları nelerdir? Siz de gider sorununuza çözüm bulmak için sorgulamalar yapmaya başlayın. Nüfusu 200000 civarında olan ilçede 16 tane mahalle bulunmaktadır. Her mahallede farklı sorunları olan konutlar, evler, binalar, daireler… bulunur. Bunların içinde de geçinmekte zorlanıp para kazanma hesabı yapan insanlar yer alır. Bu dünyanın her yerinde farklı şekillerde devam eder. Yani hayatı devam ettirmek, yaşamak için çalışmak, araştırmak zorunluluktur.

Tuzla evde ek iş

Siz de yeterli geliri olmayan insanlar arasında iseniz ya da hesapsız kitapsız para harcayıp para kazanamayan grupta yer arıyorsanız Tuzla’da eve ek iş veren firmaların sizin imdadınıza yetişeceğini söyleyelim. Önemli olan çalışmak, istemek. Hesap yapmak, araştırmak mücadele etmektir.

Tuzla, herkesin geçmiş dönemlerde tersane, donanma olarak hatırladığı bir ilçemizdir. Osmanlı döneminde oldukça önemli bir konumda olan ilçe günümüzde ise maalesef bazı sıkıntılar sebebiyle yükselen düzeylerde değildir. Özellikle Tuzla’da yaşayan vatandaşlar bazı dönemlerde geçim sıkıntısı çekmektedir. Geçmiş dönemlerde farklı tarım ürünleri üretilebilen ilçede günümüzde yoğun göç sebebiyle tamamen tüketim toplumu bir görünüm arz etmektedir.

Türklerin buralarda zeytincilik, balıkçılık ve tütün işleri ile uğraştığı dönemler kaybolup gitmiştir. Günümüzde herkes farklı geçim derdine düşmüştür. Eğer çalışmaya ihtiyacınız varsa sürekli bir iş bulamıyorsanız evde iş yapabilirsiniz. Tuzla ek iş  açısından sizlere çok olmasa da farklı konularda fırsatlar sunabilir. Sizlerin hareket etmesi, araştırması bunun sonucunda da kazanması gerekir.

İlçede son yıllarda önemli atılımlar göze çarpmaktadır. Turizm hızla gelişmektedir. Çünkü ilçede adalara turlar düzenlemektedir. Farklı sektörlere yönelik ek işler yapabileceğiniz gibi evde ev hanımlarının yapabileceği ek iş fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Tuzla ek gelir imkanları yakalamak isteyenlere sitemizde küçük bir destek sunmaktadır.

İstanbul genelinde iş veren firmalar sizin iş isteğinize cevap verebilmesi için yapmanız gerekeni hemen özetleyelim. Bu yazı altında yer alan iletişim formuna iş aradığınızı, çalışmak istediğinizi belirten ve hangi konularda yetenekli, becerikli olduğunuzu açıklayan başvuru yazıları yazabilirsiniz. Bu sayede Tuzla ek iş pozisyonlarının mail adresinize gelmiş olur.

Bir önceki yazımız olan Van'da Evde Ek İş İmkanları başlıklı makalemizde Edremit ek iş imkanları, eve ek iş veren firmalar ve Van'da eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

38 yorum

 1. Evde iş imkanı 📌
  Paketlemë,katlama,toka yapımı, Mandal yapımı,kıyafet kesme yapabilirim.
  Bilginize arz ederim.

 2. selam ben İstanbul tuzlada ikamet ediyorum acil evde yapabilceğim ek iş istiyorum paketleme ve montaj işlerinde deneyimim var acil işe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim

 3. merhaba tuzla istasyonda oturuyorum evde yapabılcegım bir iş arıyorum tekstil deneyimim var iş gecmişi olarak el becerim vardır…Vaktim cok o konuda ayak bağım yok yeterlı vakti ayırabilirim..Oldukça çalışkan biriyimdir…Karşılıklı güven dahilinde işime gereken özenı gösterır mahcup etmem…Uygun işler için haber beklıyorum…Yıldız D.

 4. Merhaba İstanbul Tuzla’da ikamet ediyorum. 3 kişilik bir ekibim var, verilen işleri titiz ve hızlı şekilde tamamlıyoruz. Paketleme,nikah şekeri yapımı,süsleme,etiketleme gibi evde yapabileceğimiz işler bekliyorum.

 5. Merhaba istanbul tuzlada ikamet ediyorum. Evde ek iş yapmak istiyorum. Paketleme ve montaj işlerine elim yatkındır. Evlilik arifesindeyim ek gelire ihtiyacım vardır. Yardımlarınız rica olunur.

 6. Merhaba tuzla istanbul da ikamet etmekteyiz 3 kişilik bir ekibimiz var verilen tüm işleri en kısa zamanda titizlik içerisinde itina ile teslim ederiz geri dönüş olursa sevinirim teşekkürler

 7. Merhaba tuzla aydinlidayiz otutuyorum tekstil paketleme süs nikah şekeri tesbih işlerin den anlıyorum yapabilirim

 8. Ev hanımıyım. Boş zamanımı hem değerlendirmek hemde para kazanmak istiyorum. Dönüş yapmanızı rica ediyorum.

 9. Adım aleyna tuzla ıstasyonda oturuyorum hep evde oldugum ıcın kendı kazancımı cıkarmak ıstıyorum bunun ıcın de ek ıs yapmak ıstıyorum ılk kez yapmıyorum ve tekte degılım eger paketleme ısınde bana da verebılcegınız bı ıs varsa beklıyorum acıl olursa sevınırım tesekkurler

 10. Tuzla/ sifada oturuyorum. Universite ogrencisiyim. Bos zamanim cok oldugundan evde ek is yapmak istiyorum. Paketleme tarzi isler olursa bana donmenizi rica ediyorum.

  • Bn mercan evde ek iş yapmak istiyorum 10 yilik iş tecrudem var kenidime guveniyrum haber bekliyorm

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?