UYARIYORUZ!

Uzun saçlar avantaj sunar!

Bayanlar sıkıldıkları zaman saçlarını kestirmeyi tercih eder. Bu durumda uzun saçlarını satarak cüzdan doldurmak isteyenlere bu fikir hakkında bilgi verelim. Saçlarım çok uzun kestirmek ve satmak istiyorum  diyorsanız sizler de saçınızın sunduğu avantajdan istifade edebilirsiniz. Bazıları bu konu hakkında bir parça malumat sahibi değildir. Ancak büyük şehirlerde yaşayan bayanlar mutlaka kuaför, peruk dükkanlarının önünden geçerken saç satın alınır gibi ilanlar görmüştür.

Peki saç satın alan yerler ve ortalama saç fiyatları ne kadardır? Eğer saçlarınızı kestirip farklı bir tarz yapmak istiyorsanız, eski uzun saçlarını da değerlendirmeyi düşünüyorsanız yapmanız gereken şudur. Yaşadığınız ilde saç satın alan yerler hakkında araştırma yapın.  Genelde kuaför ve peruk firmaları sizin saçlarınızı satın almak isteyecektir. Elbette her saçın satılabilmesi için mutlaka bakımlı temiz, sağlıklı, boyasız, kırık olmaması gerekir.

saç satışı yaparak gelir elde etme

Sizin gözden çıkardığınız, satmayı düşündüğünüz eski saçlarınızı kuaför ya da peruk firmaları farklı şekillerde değerlendirir. Bunlar da genelde peruk yapılır ya da postiş olarak adlandırılan takma saç şeklinde değerlendirilir.

Saç fiyatları ne kadardır

Standart bir rakam söylemek pek doğru olmaz. Çünkü herkesin özelliğine göre 5000 liraya kadar satabileceğini söyleyebiliriz. Ancak ortalama rakamlar 300 TL ile 5000 TL arasında değişebilir. Doğal olmasından uzun olmasına, sağlıklı olmasına göre fiyatı ortaya çıkacaktır. Ankara’da saç satın alan yerler, İstanbul’da saç satın alan yerler, İzmir’de saç satın alan yerler oldukça fazladır.

Saç satın alan yerler

Eğer sizler de saçlarımı satmayı istiyorum kimlerle görüşmem gerekiyor, diye aklınızdan geçiriyorsanız size tavsiyemiz, internette sorgulamalar yapın ya da sitemizin alt tarafta yer alan iletişim formundan faydalanabilirsiniz. Saç satarak  kazanmak isteyen ziyaretçilerimiz saçlarının özelliklerini belirterek alt tarafa iletişim mail adresini bıraksın. Satın alan kuaförler kişiler firmalar sizin bıraktığınız mesajı okur ve size dönüş yapar. Böylece zahmetsizce saç satarak uzun kılları nakde çevirmiş olursunuz

saç satışı yaparak gelir elde etme

Buradan sizlere kısa bir uyarı yapmak zorundayız! Saç satın alan yerler ile iletişim kurmak istiyorsanız kesinlikle resimlerinizi paylaşmayınız. Onlara saçlarınızın resimlerini göndermeyiniz sadece saçlarınız hakkında bilgi paylaşınız.

Bir önceki yazımız olan Balon Paketlemekten Gelir Sağlamak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?