UYARIYORUZ!

Yapay plastik gül işi

Hediyelik eşya satan dükkanlarda çok sık gördüğünüz solmayan, uzun süre yerinde kalabilen plastik gül işi yapmak isteyenlere sürekli yeni platformlar olduğunu söylüyoruz.

Siz de kendinize uygun olarak farklı bir ek iş arıyorsanız, tek başınıza yapabileceğiniz gibi dilerseniz bir ekip halinde dükkan ortamında da bu işi icra edebilirsiniz. Yapay plastik gül yaparak itibar kazanmak inanılmaz derecede kolaydır. Malzemeleri belli bir sıraya göre dizerek sonra basit bir makyaj işlemi yaparak görünüm elde edilir ve yaptığınız ürünü satışa hazır hale gelir. Bazıları plastik güllere çok meraklıdır. Bu sebeple gördüğü zaman dayanamaz satın alırlar. Bilhassa sürekli olarak gerçek kırmızı güller alıp vazolarına koyup birkaç gün sonra su koymayı unutunca solan güllerden değil.

İnsanlar bu gülleri tercih etmektedir. Sizlerde çalışma düşünceniz varsa ben de evde yapay plastik gül işi ile ilgileniyorum, yapabilirim, para kazanmak istiyorum, bunun için her türlü işi bana gönderebilirler diyenlere sesleniyoruz. Yapay gül işi veren işletmeler sizlere de bu işi versin. Zor günlerde kalmaktan kurtulun. Cebinize para girsin ailemize mutlu günler geçirsin.

Evde yapay plastik gül yapmak

Evde plastik yapay gül nasıl yapılır

Yapay gül işi veren firmalar ihtiyacınız olan bütün malzemeleri size gönderir . Siz de bunların tarif ettiği şekilde basamak basamak işleri halledersiniz.  Örneğin plastik gül yapmak için malzeme bir çelik teldir. Bu telin etrafına size gönderilen plastik gülleri nakış etmeniz gerekir.  Güzel bir görünüm kazandırmanın istenir. Ayrıca en sonda güllerin üzerine gerekirse sim gerekirse su damlası görünüm kazandırmak için plastik aktabilirsiniz. Bu kadar basit bir çalışmak için sizlere önemli bir gelir fırsatı verilecektir.

Herkes son zamanlarda ailesinin giderlerine para yetiştiremeyince farklı çıkış noktaları aramaya başlamıştır. Eğer her türlü işi yaparım bana da göndersinler ekibimiz var ailece arkadaş ortamında evde yapay plastik gül işi yapmak istiyoruz diyorsanız ,iş sunan kobiler ihtiyaçları olduğu zaman sözleri iletişim bilgilerinden iş teklifi yapsın.  Siz de boş zamanlarınızda   yapay plastik gül işinden ailenize kazanç sağlayın. Kişi başına ayda 500 ile 1000 lira arasında gelir yakalamak istiyorsanız müspet çalışmalara yelken açmalısınız.

Bir önceki yazımız olan Evde Ceviz Kırma Ek İşi başlıklı makalemizde Evde ceviz kırma işi nasıl yapılır ve Eve ceviz kırma işi veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?