UYARIYORUZ!

Yenimahalle ek iş ilanları

700 bin nüfusu ile Ankara’nın ilinin metropol ilçelerinden Yenimahallede ek iş alıp çalışmak isteyenler hangi ek işleri yapabilir? Bu konularda sizlere önemli ipuçları vereceğiz. Böylece geçilmekte zorlananlar özledikleri refahı yakalayacak. Ankara ilinde evde ek iş yollayan kişiler sayesinde hakkınız olan tomarları sağlayacaksınız.

Evden yapılan işler sürekli olarak artıyor. Sebebi de eve ek iş veren kişiler ucuz maliyetli çalışacak insanların kendilerinden büyük katkısı olmasındandır. Bu durumdan hem Yeni Mahallede yaşayan vatandaşlar hem Ankara’nın diğer ilçelerinde ikamet eden insanlar yararlanıyor. Siz de faturalarınızı öderken zorluk yaşıyorsanız, kıt kanaat yaşamaktan yorulduysanız ek iş yapabilirsiniz. Ev kadınları, öğrenciler ya da genç emekliler gelin sizler de evden yapılabilecek olan işleri araştırın. Başvuru yapın, firmalar size çalışma fırsatı versin. Ankara’nın merkezi ilçesinde  basit olan paketleme montaj ve kutulamak temizleme sarma dizme benzeri ve türevleri çalışmalar yapılabilir.

Ayrıca gençlerin yapabileceği kolay iş fırsatları da mevcuttur. Yenimahalle’de ek iş veren firmalar sayesinde part time olarak yapılabilecek anketörlük veya evden yapılabilecek olan sosyal medya danışmanlığı, makale yazma, içerik editörlüğü yapma gibi kolay fırsatları değerlendirebilirsiniz.

Yenimahalle’de eve ek iş

Yenimahalle de evde ek iş imkanı arayıp nasıl başvuru yapacağını bilmiyor. Onlara da bu konuda kısa bilgilendirme yapmak istiyoruz. Sizler Ankara’da eve ek iş veren firmaların sunduğu fırsatları yakalamak için izlemeniz gereken yol şu şekildedir. Öncelikle hangi sektörde yeteneklisiniz hangi konuları daha iyi biliyorsunuz.  Kendinize sorun.  Örneğin Tekstil konusunda tecrübeli iseniz tekstil ürünleri, temizleme, katlama, paketleme işleri yapabilirsiniz. Yemek mutfak işlerinde başarılı iseniz, evde yemek yaparak, sarma dolma yaparak, reçel, turşu yaparak güzel meblağlar kazanabilirsiniz. Emekliler, sizler de kolay montaj işleri sayesinde ailenize önemli girdiler sağlayabilirsiniz. Bütün bunlara karar verdikten sonra bu yazı altındaki iletişim formu aracılığı ile Yenimahalle’de eve ek iş veren firmaların dikkatini çekme şansı yakalarsınız.

İş istemeniz sonrasında da işverenlerin sizin talebinize cevap vermesi gerekmektedir. Rızkınızı temin için iletişim formu sizlere destek sağlamaktadır. Mail adresinizi yazarsanız Yenimahalle’de  ek iş imkanları sizin hesabınıza postalanmış olur.

Bir önceki yazımız olan Van'da Evde Ek İş İmkanları başlıklı makalemizde Edremit ek iş imkanları, eve ek iş veren firmalar ve Van'da eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

8 yorum

  1. Ankara Demetevler de ikamet ediyorum evde taki,poşet,nikah şekeri,düğün karti gibi vs.isleri yapabilirim.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?