UYARIYORUZ!

Yeşil çay paketleme işi

Sağlığımız açısından son yılların en gözde içeceklerinden birisi olan yeşil çay paketlemesi hakkında sizlere önemli müjdeler vermek istiyoruz. Dünyada yeşil çay tüketimi giderek artmaya başlamıştır.  Sebebi de fazla işlem görmeden doğrudan insanların tüketebilmesinden kaynaklanmaktadır. Bu bağlamda ülkemizde Karadeniz Bölgesi’nin doğusunda yaşayan vatandaşların ürettiği yeşil çaylar farklı ebatlarda farklı yöntemlerle paketlemek için eleman arayışı bulunmaktadır.

Eğer sizler de bölgeye yakın yerlerde yaşıyorsanız ya da kargo firmalarının çok kısa sürede sizlere ulaştırabileceği bu üründen para kazanmak istiyorsanız ipuçlarından bahsedelim. Eve yeşil çay paketlemesi sağlayan şirketler ihtiyaçları olduğu zaman sizlere bu ürünü gönderecek, istenilen miktarda paketleme ambalajlama işlemi yapacaksınız.

çay paketleme işi

Bu ürünlerin paketlenmesi için farklı kağıtlar kullanılmaktadır. Yeşil çay paketlemesi yapmak isteyenlerin mutlaka çalışkan kişiler olması gerektiğinin peşinden hatırlatalım. Özverili olmayan, işini zamanında yetiştiremeyen kişiler hem evde yeşil çay paketleme işi veren kişiler tarafından hem de kendiniz açısından olumsuz bir izlenim verir. Dolayısıyla bu işten faydalanmak istiyorsanız en başında işinizin önemli olduğunu ve zamanında teslim edilmesi gerektiğini hatırlatalım. Aksi takdirde ödeme almanız yerine borçlanabilirsiniz.

Peki,  çay paketleme işi almak için neler yapmalısınız? Daha önceden tecrübeli iseniz sizin için avantaj sağlayacaktır.  Benzer ürünler paketleyerek para kazananlar mutlaka yaptıkları işlerden alttaki iletişim formuna yazsınlar. Yeşil çay paketlemesi verecek firmalar bu durumu mutlaka değerlendirecektir.

Sizlere gönderilecek olan çuval dolusu yeşil çaylar istenilen gramajlarda paketleme yapmanız beklenir. Bu işi ister firmanın sizlere göstereceği bir yerde yapabilirsiniz ya da evde kendi ortamımızda hazırlayabilirsiniz.

Yüksek kaliteli yeşil çay paketleme işinden 1500-2000 lira civarında gelir elde etmek istiyorsanız sizlere gönderilecek olan malzemeleri en iyi şekilde kullanarak ürünlerin satışa hazır olarak sunulması gerekir. Açılıp kapanabilir poşetler içine ya da kılıflı oluklu özel baskılı paketler içine yeşil çay koymanız gerekecektir.

Bu işlemleri yapmak sanıldığı kadar da kolay değildir. Bu sebeple gerçekten en iyi şekilde değerlendirecek kişilerin alttaki iletişim formuna başvuru yapmasını tavsiye ederiz. Böylece çay paketlemesi yaptıracak firmalar sizlerin taleplerini değerlendirir,  ihtiyaç olması durumunda sizinle iletişime geçilir.

Bir önceki yazımız olan Balon Paketlemekten Gelir Sağlamak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

29 yorum

  1. Ankara eryaman da oturuyorum yeşil çay paketleme işi ni yapabilirim gerekirse ekip kurarım evim müsait acil işe ihtiyacım var

  2. bu ise ihtiyacim var evimde yapabilcegim bir is ariyorum esime ve aileme katkida bulunmam gerekiyor yardimci olrsaniz sevinirim ankara yenimahalle

  3. Antalya da oturuyorum ev hanımıyım evde işe hityacım var yeşil çay işini yapabileceğini inanıyorum

  4. Yeşil çay paketlemek bizim işimiz! Güzel bir Antioksidan olan bu çayı steril olarak hazırlayabiliriz. 4 kişilik bir ekibiz. Vaktinde zamanında titizce hazırlanarak teslim edilecek bu işte güveninizi kazanmak için imkam tanımanız yeterli.

  5. Ben bu işi yapmak istiyorum lütfen bana dönüş yapın elim böyle işlere elim yatkın 11 kişiyiz

  6. manisa akhisar da yaşıyorum. Bu işe çok ihtiyacım var.2 grup halinde çalışır işinizi çok çabuk ve temiz bir şekilde teslim ederiz nolur geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

  7. Akhisar da yaşıyorum. Öğrenciyim. Ek işe ihtiyacım var. Paketleme işi yapmak istiyorum. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?