UYARIYORUZ!

Zeytinburnu ek iş ilanları

İstanbul Avrupa bölümünde bulunan ilçesi Zeytinburnu’nda  ek iş ilanlarını inceleyip evden çalışarak gelir temin etme düşünceniz varsa konuyu ayrıntılı bir şekilde inceleyiniz. Çünkü insanların bol rahat ve çok kazanma alışkanlığı neticesinde borçlanması buna çözüm bulamaması farklı arayışlar içine girmesine sebep olmuştur. Plansız hesapsız yapılan harcamaların, karşılıksız kredi kartlarının ödenmesi için  ek iş yapmak zorunlu hale gelmiştir. Bunu yapmak için de mecburen evin dişi kuşu devreye girmektedir.

Zeytinburnu’nda mevcut kazanç imkânlarını araştıran ve kendi gücü nispetinde bir şeyler yaparak kazanmak durumda olan vatandaş sayısı oldukça fazladır.

Zeytinburnu eve ek iş veren firmalar

İstanbul’un Zeytinburnu ilçesi 300 binden fazla nüfusa sahiptir. 13 tane mahallesi ile önemli bir yerleşim birimidir. Bu mahallelerde yaşayan insanlar olarak sizler de kendinize özgü kolaylıkları keşfedebilirsiniz. İlçe hava limanına oldukça yakındır.  Bu nedenle İstanbul’un dışarıya açılan penceresi konumundadır. Bakırköy, Güngören, Bayrampaşa, Fatih ilçeleri ile sınırdır. 1957 senesinde ilçe statüsüne getirilen Zeytinburnu  ek gelir olasılıkları açısından da oldukça önemli bir mevkidedir.

Zeytinburnu’nda  iş veren firmalar ile diyalog kurmanız çalışmak için en büyük güçlük olarak dağ gibi duruyor. Bu yüksek dağı aşabilenler  ayda 2000 lira civarında yeşillik kazanabilir.

“Ben de çalışmak istiyorum, Zeytinburnu iş ilanları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum. Bana da iş göndersinler.” diye mi düşündünüz? Haklısınız sizin gibi düşünen insan sayısı oldukça fazla. O zaman nasıl  iş alacağınızı basitçe hatırlatalım. Zeytinburnu’nda bu sektörde boy gösterenler iletişim bilgilerini sosyal medyada ve ya reklamlar aracılığıyla paylaşmıyorlar. Bizim yaptığımız iş  tanıtımı altına iş talebinde bulunan insanların başvurularını değerlendiriyor. Beğendiklerine mail aracılığı ile evde ek iş imkanı veriyor. Siz de Zeytinburnu avantajlarından haberdar olmak istiyorsanız hemen kendinizden bahsedin. Hangi işleri yapabileceğinizi yazınız, size de gerekli durumlarda kazanç olasılıkları haberi verilsin istemez misiniz?

Bir önceki yazımız olan Van'da Evde Ek İş İmkanları başlıklı makalemizde Edremit ek iş imkanları, eve ek iş veren firmalar ve Van'da eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

4 yorum

  1. Merhabalar! Hanımım ev hanımı olduğu için evde yapılabilen iş yapmak istiyor, zeytinburnuda oturuyorum ilginenen firmalardan telefon bekliyorum 5071986868

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?